Банкетний зал

1-59

Банкетний зал ДеМанджаро – світлий затишний простір у центрі Львова.

Теплі родинні свята й ділові робочі зустрічі, урочистості та корпоративні події – в нас можна проводити заходи різних форматів, ми радо допоможемо з організацією.

Великий зал на 50 осіб з привітною, легкою атмосферою подарує всім приємне враження і невимушене спілкування. В розпорядженні гостей – весь 2-й поверх ресторану ДеМанджаро. Це – ідеальне місце для святкування весілля, дня народження чи корпоративної вечірки.

Меню події узгодимо заздалегідь відповідно до формату заходу та побажань гостей. Для родинних свят можна обрати улюблені домашні страви, завжди доречні для теплих сімейних зустрічей. Корпоративні заходи часто доповнюють частунками у форматі шведського столу. Родзинкою урочистих подій можуть стати ексклюзивні рецепти нашого шеф-кухаря – незвичні смакові поєднання, які захоплюють кулінарною вигадливістю. Також у нас є спеціальне весільне меню та дитячі страви для найменших гостей.

Замовляючи банкетний зал, Ви можете бути впевнені: всі організаційні деталі ми беремо на себе. Підготовка подій, сервірування, оздоблення залу, налаштування музичного обладнання – ми відповідально ставимося до проведення Вашого заходу і нам дуже важливо, щоб Вам було комфортно і безтурботно святкувати особливі події в ДеМанджаро.

Ми подбаємо про Ваше свято!

Замовити банкетний зал:
тел.: 067 342 14 17, Любов Володимирівна.