ДеМанджарик

Young girl at party sitting at table with food smiling

 

ДеМанджарик – це особливий напрямок нашого родинного ресторану, дітище, яке ми леліємо і розвиваємо. Це дивовижні свята і розваги, які ми організовуємо в ДеМанджаро для дітей і молоді. Незабутні святкування з іграми, конкурсами та веселощами. А також творчі майтер-класи для маленьких митців, де вони створюють перші власні шедеври.

Дитячі вечірки відбуваються в окремому залі, де все продумано для зручності маленьких гостей. Ваші малюки будуть в захваті від яскравого свята на їхню честь з костюмами, кольоровим оздобленням та можливістю вволю побігати-пострибати-потанцювати і почуватися як вдома! З дітьми працюють професійні аніматори, які дбають про те, щоб кожен малюк почувався безпечно, радісно і отримав достатньо уваги. Особливе дитяче меню ДеМанджаро дасть батькам змогу обрати для малечі і корисні вітамінні страви, і смачні святкові ласощі.

Молодіжні вечірки в деМанджаро відбуваються за задумом та ідеєю винуватців свята – можуть бути тематичними, танцювальними чи у формі веселих змагань. Аніматори за потреби підкажуть цікаві варіанти та допоможуть організувати свято. Багато вільного місця для всіх запрошених гостей, тематичний декор та енергійна музика – це свято запам’ятається надовго!

ДеМанджаро часом перетворюється й на творчу майстерню – коли гостить фантазійні майстер-класи для діток. Різноманітні кольори, текстури і вигадливий декор в руках малечі перетворюються на чудернацькі вироби: теплі й добрі. Та й спостерігати за тим, як натхненно творять діти – неймовірна радість!

З усіма питаннями стосовно заходів ДеМанджарик для дітей і молоді звертайтесь, будь ласка, до Олени: тел.: 067 671 16 34.