Дитячі дні народження

Happy kids

 

Дитячі свята – це час, коли ДеМанджаро світиться веселкою і перетворюється у велетенський пряниковий будиночок із дивами та забавами!

Ми тішимось нагоді створити казку для Ваших дітей і влаштувати їм справжнє свято з розвагами та веселощами. Щиро радіємо кожній знаменній події наших маленьких відвідувачів і докладемо всіх зусиль, щоб подарувати малечі найкращі емоції та радісні спогади. Ми так любимо дитячу безпосередність, вигадливість і щирий сміх, що й самі перевтілюємось у веселих ельфів чи добрих фей, щоб розважити Вашу малечу.

Запрошуємо Вас святкувати дитячі дні народження разом з ДеМанджаро. Ми подбаємо про те, щоб діткам було затишно, безпечно, весело та смачно.

Дитячі свята відбуваються в окремому залі на 60 осіб, де дітям достатньо простору для ігор та забав. Зал обладнаний кондиціонером, встановлене автономне опалення та якісна музична система. Щодо тематики і формату свята – вітаємо Ваш політ фантазії. Можемо запропонувати тематичні вечірки з веселими конкурсами, танцями, співами, цікавими змаганнями та іграми. Ми подбаємо про відповідне оздоблення залу: маленьких іменинників та їхніх гостей приємно здивують святкові свічки, яскравий декор та вражаюча ілюмінація.

Частунки для дитячого свята легко вибрати зі спеціального дитячого меню ДеМанджаро. Це страви, по-домашньому смачні та корисні для Ваших діток, а також свіжі фрукти, соки та смачні десерти. На день народження дитини приготуємо неймовірний торт зі свічками, з якими бажання неодмінно збуваються.

З дітками під час свята будуть професійні аніматори. Вони допоможуть попередньо продумати сценарій з урахуванням віку дітей та їхніх вподобань, а також стежитимуть, щоб усім маленьким гостям було весело й цікаво, щоб свято було вигадливим та запам’яталось.

Дитяче свято Вашого малюка в ДеМанджаро стане казковою дивовижею!

Обговорити проведення дитячого свята:
тел.: 067 671 16 34, Олена.