Забави у ДеМанджарику

1511580_410471952442999_8313954918909187499_o

 

Майстер-класи для дітей – це час, коли в ДеМанджаро злітаються наймолодші творчі музи і ресторан перетворюється у територію натхнення й уяви.

Ми з цікавістю стежимо, як у творчості, в пориві до краси дітки розкривають свої таланти, вигадують незвичайні форми та візерунки, які й на гадку не спали б нам, дорослим. Це неймовірна магія дитячої щирості й фантазії, яка втілюється у красиві декоративні речі. Діти власноруч створюють кольорові рамки для фото та м’які фігурки тварин, лялечки і декоративні віночки, навіть розписують посуд. Ці вироби згодом можна використати для оздоблення помешкання, щоб додати йому тепла і веселих дитячих штрихів.

На майстер-класах у ДеМанджаро дітям зручно і цікаво, вони вільні у діях. Можуть творити самі чи разом з батьками. Майстрині-організаторки завжди допоможуть дитині втілити її ідею та підкажуть, як зробити це простіше й краще. Якщо малюк стомився – він може відволіктись на дитячій території з міні-гірками і забавами. А ще ми, звісно, дбаємо, щоб маленькі митці смачно поїли і мали достатньо сил творити нові шедеври.

Інформацію про розклад майстер-класів дивіться, будь ласка, у розділі “Найближчі події”.