«ДеМанджаро»

заснований 2002 року

👉 ресторан сучасної української та італійської кухні 👩🏼‍🍳 , в якому можна скуштувати чорні вареники, італійську п’ядіні, українськи борщ, пасту, м’ясо, рибу та велику піцу, яка має свою історію 😎

Обід повинен бути 😋  повноцінним, а якщо він і ще смачний…

Чому саме у нас варто пообідати:
– ідеально підібрані страви;
– приємні ціни;
– сучасний інтер’єр;
ціна від 129 грн.

Новинка, тільки у нас Італійські паляниці П'ядіна

П’ядіна (італ. Piadina) – тонка італійська паляниця, зазвичай готується в історичному регіоні Романья (міста Форлі, Чезена, Равенна і Ріміні). Італійська закуска, яка точно буде вам до смаку. Легка, смачна та поживна, ідеально смакуєдо білого вина.  П’ядіну можна їсти в якості хліба, подавати до основних страв. Крім того, наповнена різними продуктами паляниця стає легкою закускою або вживається в якості вуличної їжі.
Тепер ви можете скуштувати її і у нас.

Піца — одна серед найпопулярніших страв у світі. Львів теж не виключення. Ресторан ДеМанжаро – це одне з перших місць у Львові, де почали готувати справжню піцу, і її рецепт не змінюється уже роками. >>>

Сьогодні ДеМанджаро – новий ресторан, нове меню, новий колектив, нова філософія. Сучасний дизайн простору ресторану йде в ногу з модними тенденціями. Тут є лаконічне поєднання натурального дерева, каменю та металу. Два поверхи ресторану і літня тераса дозволяє одночасно розмістити 120 гостей.

Наша команда - це молоді, амбітні люди які зроблять ваш відпочинок незабутнім

Ми справжня родина яка зустрічає своїх гостей в динамічній атмосфері руху та позитиву​

Наші страви

«ДеМанджаро» – це ресторан сучасної української та італійської кухні, в якому можна скуштувати чорні вареники, італійську п’ядіні, українськи борщ, пасту, м’ясо, рибу та велику піцу, яка має свою історію 😉 з 2002 року.